• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

açılın, deli geldi.

Hoşgeldin abi :)

Foruma çok sık giremiyorum. Bu aralar benim işler yoğun, güya pandemi nedeniyle eve kapandık ama zaten benim iş ofiste de olsa müşterilerin serverlarına uzaktan bağlanır şeilde yapıldığı için evden çalışmaya başlayınca bir şey değişmedi. Ara ara bakarım ama ne zaman daha çok bakabilirim bilemiyorum.

Umarım forumdaki herkesin sağlığı, keyfi iyidir.

Evdeki espresso makinem bozulmuştu, almışken zevkle kullanabileceğim bir espresso makinesi almak yerine ucuzundan bir filtre kahve makinesi alıp devam ediyorum. aslında espresso severim ama kafein ihtiyacımı bu da karşılıyor şimdilik.

Virus salgını geçse de kafelere gidip düzgün espresso içebilsem. :)

Foruma çok sık giremiyorum. Bu aralar benim işler yoğun, güya pandemi nedeniyle eve kapandık ama zaten benim iş ofiste de olsa müşterilerin serverlarına uzaktan bağlanır şeilde yapıldığı için evden çalışmaya başlayınca bir şey değişmedi. Ara ara bakarım ama ne zaman daha çok bakabilirim bilemiyorum.

Umarım forumdaki herkesin sağlığı, keyfi iyidir.

Evdeki espresso makinem bozulmuştu, almışken zevkle kullanabileceğim bir espresso makinesi almak yerine ucuzundan bir filtre kahve makinesi alıp devam ediyorum. aslında espresso severim ama kafein ihtiyacımı bu da karşılıyor şimdilik.

Virus salgını geçse de kafelere gidip düzgün espresso içebilsem. :)

Daha sık uğramalısın foruma abi ilk kivahan forum gibi samimi ve güzel bir ortam var Şerif Başaran, Aslı Yaman, Nisan Ağca gibi isimler foruma yazıyor.

Yaa benim bu aralar işler deli gibi, iki işte birden çalışıyorum, ikisi de yoğun ve evden çalışınca haftasonum bile bilgisayar başında geçiyor. arada uğrarım. Güzel olmuş forum.

Ne zamandır foruma uğrayamadım.
Hem pandemi, hem işlerin yoğunluğu vs. derken düzgün kahve bile içemez oldum. Tekrar gelmişken bir merhaba deyip çıkayım. Daha hala espresso makinesine sıra gelemedi. Filte kahve ile ofis tipi kahveler içerek bilgisayar başında kafein ihtiyacımı doyurmaya devam.

Geri