• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

açılın, deli geldi.

mtgg

İyi Bilinen Üye
İsim
Türker Gündoğdu
Daha fazla  
İsim
Türker Gündoğdu
Espresso Makinesi
Lelit MaraX
Değirmen
Comandante C40, Eureka Specialita
Ekipmanlar
Brewista Artisan Kettle,V60, Kalita Wave, Aeropress, Origami, Melodrip, Chemex
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Adana
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Çukurova
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Seyhan

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Hoşgeldin abi :)

frturk

Aktif Üye
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Comandante C40 / Red Clix
Ekipmanlar
Hiroia Jimmy Brewing Scale, Delter Coffee Press, Origami Dripper, Bonavita Immersion Dripper, V60 Dripper, Konchero Kettle
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İzmir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Bayraklı
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Bornova
Foruma çok sık giremiyorum. Bu aralar benim işler yoğun, güya pandemi nedeniyle eve kapandık ama zaten benim iş ofiste de olsa müşterilerin serverlarına uzaktan bağlanır şeilde yapıldığı için evden çalışmaya başlayınca bir şey değişmedi. Ara ara bakarım ama ne zaman daha çok bakabilirim bilemiyorum.

Umarım forumdaki herkesin sağlığı, keyfi iyidir.

Evdeki espresso makinem bozulmuştu, almışken zevkle kullanabileceğim bir espresso makinesi almak yerine ucuzundan bir filtre kahve makinesi alıp devam ediyorum. aslında espresso severim ama kafein ihtiyacımı bu da karşılıyor şimdilik.

Virus salgını geçse de kafelere gidip düzgün espresso içebilsem. :)

NoDRaC

İyi Bilinen Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Foruma çok sık giremiyorum. Bu aralar benim işler yoğun, güya pandemi nedeniyle eve kapandık ama zaten benim iş ofiste de olsa müşterilerin serverlarına uzaktan bağlanır şeilde yapıldığı için evden çalışmaya başlayınca bir şey değişmedi. Ara ara bakarım ama ne zaman daha çok bakabilirim bilemiyorum.

Umarım forumdaki herkesin sağlığı, keyfi iyidir.

Evdeki espresso makinem bozulmuştu, almışken zevkle kullanabileceğim bir espresso makinesi almak yerine ucuzundan bir filtre kahve makinesi alıp devam ediyorum. aslında espresso severim ama kafein ihtiyacımı bu da karşılıyor şimdilik.

Virus salgını geçse de kafelere gidip düzgün espresso içebilsem. :)

Daha sık uğramalısın foruma abi ilk kivahan forum gibi samimi ve güzel bir ortam var Şerif Başaran, Aslı Yaman, Nisan Ağca gibi isimler foruma yazıyor.

Yaa benim bu aralar işler deli gibi, iki işte birden çalışıyorum, ikisi de yoğun ve evden çalışınca haftasonum bile bilgisayar başında geçiyor. arada uğrarım. Güzel olmuş forum.

PepukKahve

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
İsmail Gökcan
Daha fazla  
İsim
İsmail Gökcan
Espresso Makinesi
Arçelik K3185
Değirmen
Comandante, Eureka Mignon Perfetto, Severin KM 3873, Sözen
Ekipmanlar
Hario V60, Kalita Wave, Aeropress, DelterPress, Melodrip, Lilydrip, Phin Filter-Vietnameese Coffee Filter
Hoş Geldiniz :)