• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Acaia Pearl Tartı İncelemesi

Hem lunar hem pearl sahibi olarak Acaia nın tartıları çok kullanışlı. Müşteri hizmetleride gerçekten çok iyi kaybolan kalibrasyon ağırlığını Almanya'daki kahve fuarında Espresso Perfetto ya verip Türkiye'ye ulaşmasını sağlamışlardı :). Sanırım @kahveanalisti tartısı bozulmuştu ve yenisi ile değiştirmişlerdi.

Bluetooth fonksiyonu çok güzel ve kullanışlı ama günlük hayat rutininizde kullanmak için vakit bulamıyorsunuz.

Tartı çok güzel duruyor ama bu tarz tartıların bluetooth fonksiyonu ne kadar kullanılıyor emin değilim. Timemore un yaptığı gibi, basic modellerini çıkarsalar daha ulaşılabilir olabilir.... ama şık mı çok şık :) ayrı bir hava katıyor :)

güzel ve detaylı bir inceleme olmuş. teşekkürler!

yine güzel bir inceleme olmuş eline sağlık :)

Eline sağlık, çok güzel bir inceleme olmuş. Özellikle yazılım güncellenmesiyle yeni özelliklerin eklenebilmesini beğendim. Ancak dokunmatik değil de basınçla çalışan düğmeleri olsaymış keşke. Tabii fiyat bir tartı için bence yüksek.

Naçizane bir iki tavsiyem var.

-Biraz daha aydınlık bir ortamda çekebilir ya da kurgu aşamasında biraz daha exposure'u artırabilirsin.

-Tare almak değil de dara/darasını almak

Eline sağlık, çok güzel bir inceleme olmuş. Özellikle yazılım güncellenmesiyle yeni özelliklerin eklenebilmesini beğendim. Ancak dokunmatik değil de basınçla çalışan düğmeleri olsaymış keşke. Tabii fiyat bir tartı için bence yüksek.

Naçizane bir iki tavsiyem var.

-Biraz daha aydınlık bir ortamda çekebilir ya da kurgu aşamasında biraz daha exposure'u artırabilirsin.

-Tare almak değil de dara/darasını almak

alet beyaz diye ışığı biraz kısmıştım (malum arka da siyah) ama lcd ekranda göründüğünden daha karanlık olmuş. Tare, teyr, dare, dara valla bilemedim hangisini kullanacağımı :D teşekkürler uyarı için.

alet beyaz diye ışığı biraz kısmıştım (malum arka da siyah) ama lcd ekranda göründüğünden daha karanlık olmuş. Tare, teyr, dare, dara valla bilemedim hangisini kullanacağımı :D teşekkürler uyarı için.
Darasını aldığım diyoruz hocam :) Tartımı alırken siyah mı beyaz mı diye çok tereddüt etmiştim. Beyazın kullanımı nasıl?Işıklı ortamda ya da gündüz sorun oluyor mu?

Darasını aldığım diyoruz hocam :) Tartımı alırken siyah mı beyaz mı diye çok tereddüt etmiştim. Beyazın kullanımı nasıl?Işıklı ortamda ya da gündüz sorun oluyor mu?
Bence beyaz daha şık, siyah daha pahalı hem. Gündüz vs. sorun olmuyor ekran. Güneşin alnında demlemeyi denemedim ama, zaten genelde öyle bir demlemeye ihtiyaç duymuyoruz. İkisinden de verim alırsınız, tercihinize kalmış.

Pearl S modelini kullanmaya başladım, kısa süreli kullandığım diğer tartıyı saymazsam ilk akıllı tartım diyebilirim. Cidden demlemeyi kolaylaştırıyormuş, daha kontrollü olmamı sağladı. İnceleme için teşekkürler bu arada, inceleme sonrasında gaza gelip almaya karar verdim çünkü aksi halde diğeriyle devam edecek gibiydim. 😄

Yaklasik 2 yildir Pearl kullaniyorum ve cok memnunum. (Gerci BT ozelligini hic kullanmiyorum sanirim) Kullanim yuzeyi, hassasiyeti, dizayni cok basarili.

Geri