• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satılık 3d printer’dan basılı parçalar

Herkes tamper çok güzel, tamper çok beğendim yazmış. Bakıyorum, tamper nerede diye arayıp duruyorum sabahtan beri. Meğer ekonomik sebeplerin, beni o çok istediğim espresso yapıcılarla arama taş koymasından ötürü olacak ki; yazıcıdan çıkmış flair olma yolunda ilerleyen bir prototip olduğunu düşündüğüm alet tampermiș.
Ama yine de o gözle bakıyorum ben hala. Bence gayet bir espresso yapabilir, yapmalı!
Sözün özü, gerçekten başarılı olmuş tebrikler. Bir gün olur da bir makinem olursa ben de yedek listedeyim ☺️.
Hocam yanlış anlaşılma olmuş; ben o tamper'i örnek olması için attım. İstenirse yaparım tabi, orası ayrı ahahah :D

Lilydrip'i bastım, 2 kişiye denemeleri için gönderdim. Geri dönüşler gayet güzeldi, özellikle süreyi tamamlamak adına çok yararlı olmuş. Talebin fazla olacağını düşündüğüm için şimdi makineyi komple bu işe ayırdım. 1-2 güne sadece Lilydrip 50 lira / aparat 50 lira; ikisi birden 80 lira olacak şekilde koyacağım. Farklı ürünlerle beraber (Atlas, funnel, tamper, karınca teraryumu (evet, forumdan birine karınca yetiştirmesi için teraryum bastım...) gibi toplu alım olursa toplam fiyatı ortalama %30- %50 arası düşürüyorum.

Not: Fiyat fazla gelebilir ufacık parça için ancak iki parçanın hazırlanması 5 saati buluyor. Bu sebepten ötürü bana değil de elektrik faturasına son 6 ayda %30'un üzerinde zam yapanlara kızarsanız sevinirim :(

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-08-29 at 15.18.41.jpeg
    WhatsApp Image 2021-08-29 at 15.18.41.jpeg
    68.7 KB · Görüntüleme: 59
  • WhatsApp Image 2021-08-29 at 15.18.42 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-08-29 at 15.18.42 (1).jpeg
    77.6 KB · Görüntüleme: 58
  • WhatsApp Image 2021-08-29 at 15.18.42.jpeg
    WhatsApp Image 2021-08-29 at 15.18.42.jpeg
    102.6 KB · Görüntüleme: 59
  • WhatsApp Image 2021-08-29 at 15.18.43.jpeg
    WhatsApp Image 2021-08-29 at 15.18.43.jpeg
    73.6 KB · Görüntüleme: 59
Yaniyür Ulaş Bey!

Ulaş Beyden Funnel ve Tamper sarın aldım kendisi muazzam bir insan. Muazzam bir iletişimi var.

Değerlendirebilirsiniz.

Selamlar,

Kesinlikle yaptığı iş ve karakteri son derece kaliteli ve güzel bir insan.Bende funnel ve tamper aldım memnuniyet ile kullanıyorum.

Açıkçası bu işe başlarken temel niyetim ''kendi ekipmanlarım için filament ücretinin bedavaya gelmesi'' idi. Ancak bunun yanı sıra muhteşem insanlarla tanıştım. Özellikle bu güzel tavırlarınız adına çok teşekkür ediyorum.

https://dolap.com/urun/diger-antrasit-french-press-yeni-lakland8-146889909 Lilydrip ilanı yayında. Eğer satılmış gözükürse buradan mesaj atın, yeni ilan açayım.

Not: Tek başına Lilydrip ve tek başına aparatı da diğer ilanlarımdan sipariş verebilirsiniz.

3B yazıcı konusunda ben de yardımcı olabilirim. Materyal, tasarım ve üretim teknolojileri gibi konuları buradan konuşup güzel şeyler çıkarabiliriz. Benim de toplamda 4 adet 3B yazıcım var ve bir tanesi kendi tasarımım. Eğer merak ettiğiniz sorular varsa yeni bir başlık açabilir veya buradan da sorabilirsiniz.

Yakında kahve makinelerini hacklamak ve hobi düzeyinde yeni ürünler geliştirmek gibi şeylere de başlayacağım ama şu anlık oldukça pasif durumdayım.

Ticari bir metin içermeyen ve yardımseverlik maksadıyla bir şeyler yazmaya çalıştım, umarım yanlış anlaşılmamışımdır :)

merhabalar, 58mm funnel arıyorum bu ara, tavsiyelerinize açığım.

Selamlar @ArasCan

Eğer ki müsayit ise bu konuda @ulaspresso sana yardımcı olacaktır.Yapmış olduğu iş son derece kaliteli.Bende kompressom için funnel ve tamper almıştım kendisinden son derece memnun şekilde kullanıyorum.

Bana ulaşın arkadaslar, yardımcı olabilirim. Maksat muhabbet, kahve arkadasligi :)

Geri