• Temmuz Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Temmuz ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Vitus Coffee & Roastery olarak seçildi. Bu konudan Temmuz ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

24 Kasım Öğretmenler Günü

Konum
Ankara
İsim
Tansel
Daha fazla  
İsim
Tansel
Espresso Makinesi
Wacaco Nanopresso, Mokapot
Değirmen
Hario MiniMill
Ekipmanlar
V60, Kalita Wave, Origami Dripper, Filterconne, Minipresso, Mokapot
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
ÇANKAYA
Herkese merhaba,

Bildiğiniz üzere bugün Öğretmenler Günü.
Öncelikle başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk, ardından ise tüm öğretmen ve eğitmen olan herkesin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

İyi günler dilerim :)

1606199079992.png
 
Ben de bir öğretmen arkadaşınız olarak teşekkür ederim. Ayrıca forumdaki diğer öğretmen arkadaşlarımızında bu kutsal yolculukta yolu açık olsun. Günümüz kutlu olsun 🌺
 
Başta baş öğretmen Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm meslektaşlarımın öğretmenler günü kutlu olsun. Ayrıca forumdan güzel dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim ☺️
 
Geri
Üst