• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

2020 Yılında İyi ki Almışım Dediğiniz Ekipman Hangisi? Kahve Masası 2020 Özel Yayını!

tm nanos degirmen

Eureka Mignon Specialita için çok iyi ki dedim
Dosing ring için ve leveler için iyi ki dedim

1-CAFEC Filtreler
2-KRUVE Propel
3-MOTORDANTE

Nitelikli kahve ile 2020 de tanıştığım için bütün ekipmanlarımı son 6 ay içinde aldım. İlk 3 dersem;
1. Fellow Stag EKG
2. Comandante
3. Hario switch immersion dripper

1-Brivelli VCF125 Espresso makinası.
2-Comandante Wenge
3-Hario İmmersion
4-Felicita ARC Tartı
İyi akşamlar Breville siparişim yolda , Felicita arc ile uyumu nasıl? Ayrıca Felicita arc ı ara ara pour over ile kullanabilirmiyim.

İyi akşamlar Breville siparişim yolda , Felicita arc ile uyumu nasıl? Ayrıca Felicita arc ı ara ara pour over ile kullanabilirmiyim.
Makinanız şimdiden hayırlı olsun. Ben ARC tartıyı hem Espresso'da hem de V60 demlemelerimde kullanıyorum ve çok memnunum.

2020 yılı içinde aldığım ekipmanlar arasında Cafelat Robot'tan sonra 2. sırada Carter Everywhere Mug, 3. sırada Peak Water bulunmakta. Kahve keyfim için olmazsa olmazlarım.
Merhaba,
Carter Mug’ı nereden aldınız acaba? Benim de takip ettiğim bir ürün. Seramik kaplamasını nasıl buldunuz, kahvenin tadına etki ediyor mu? Son olarak sıcak tutma performansı nasıl?
teşekkürler

Son düzenleme:
CMD. Fakat v60'a hala alışamadım. Gövdeli ve kahve gibi hissettiren Türk kahvesi şeklinde kahvemi tüketiyorum. İnsanın elinin altında tüm kahve demleme yöntemlerinde kullanabileceği bir öğütücü bulunması harika bir duygu.

Benim için 2020nin çok sonlarında katılabildiğim, ama 2021e mutlu girmemi sağladı alabildiğim üç ekipman.
1. Meşhur, efsanevi kaan tartı
2. V60 Craft set

Yarın umarım bir sorun çıkmazsa V60 kiti elime ulaşacak ve degassingi 22sinde bitecek olan Coffee Department El Salvador Cuzcachapa ile ilk demlememi yapacağım için heyecanımı ve mutluluğumu anlatmaya yetecek bir ifade bulamıyorum :D .

Son düzenleme:
Benim için 2020nin çok sonlarında katılabildiğim, ama 2021e mutlu girmemi sağladı alabildiğim üç ekipman.
1. Timemore C2
2. Meşhur, efsanevi kaan tartı
3. V60 Craft set

Yarın umarım bir sorun çıkmazsa V60 kiti elime ulaşacak ve degassingi 22sinde bitecek olan Coffee Department El Salvador Cuzcachapa ile ilk demlememi yapacağım için heyecanımı ve mutluluğumu anlatmaya yetecek bir ifade bulamıyorum :D .
Resmen heyecanını ben de yaşadım hocam şu an 😂

Geri