• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı 1zpresso Q2 (Kullanılmış) Kahve Değirmeni

miyankizu

Üye
İsim
Seyhun
Daha fazla  
İsim
Seyhun
Espresso Makinesi
-
Değirmen
Eureka Speciliata, Baratza Encore , 1zpresso E-Pro , Timemore C2
Ekipmanlar
V60, Sage SDC450 , Clever
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
İstanbul
Merhaba arkadaşlar ,

Elime bu hafta içerisinde gelecek olan 1zpresso Q2 model değirmeni , paketini açmadan satmayı planlıyorum.
Muadil olarak Timemore C2 versiyonu baz alabilirsiniz. Üst kapak plastik, çevirme kolu ahşap yapıdadır.
Alt kısımda numaralandırılmış metal klik ayar vidası mevcuttur.
Paketi açmayacağım için ürüne ait fotoları paylaşamayacağım ancak
tanıtım fotolarını aşağı ekliyorum. Satışı belli süre içerisinde yapamazsam açıp kendim kullanacağım. Fiyat olarak 725 TL düşünüyorum.
İstanbul Avrupa Yakası yada Çerkezköy'den teslim edebilirim.

1.JPG2.JPG3.JPG

Değirmen bugün elime ulaştı , paketi jelatinli olmadığı için ve merak ettiğim için ürünü açıp fotolarını çektim. Detaylı fotoları aşağı da görebilirsiniz.IMG_20200714_233655.jpgIMG_20200714_233303.jpgIMG_20200714_233250.jpgIMG_20200714_232910.jpgIMG_20200714_232835.jpg

Kullanmaya başladığım için fiyat güncellemesi yaptım. Güncel fiyat 675 liradır

Günceldir.

Ürün forum içinde satılmıştır , ilan silinebilir. Alan arkadaşıma şimdiden hayırlı olmasını dilerim.

tarafımdan alınmıştır. bugün elime ulaştı. @miyankizu ya teşekkürler özenli paketleme için.

Geri