• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

Satıldı 1zespresso JX-Pro

Ürünün Fiyatı
1200

etozlu

Üye
İsim
Emre
Espresso macerama son verdiğim için aşağıda listelediğim ürünler satılıktır.

1zespresso JX-Pro 1200TL. bir hasarı bulunmamakta, silikon bant kullanıma bağlı gevşemeye başlamıştır. Kutusu, faturası mevcuttur, şubat ayında alınmıştır.

elden alabilecek imkanı olanlar için istanbul anadolu yakasındayım.

linkte fotoğraflar mevcuttur.

Son düzenleme:
Yeni gördüm ilanı , kendisinden 4 ay önce Elizabeth aldım harika durumda , hala ne zaman danışsam hemen ilgilenir. Güvenle alım yapabilirsiniz. Hatta acele etmeseydi 2. bir mekan İçin Robot almayı planlıyordum ama henüz karavan ya da Sapanca da mekan yapamadığım İçin bu fırsatı değerlendiremiyorum.

Teşekkürler Ercüment Abi, estağfurullah, danışmaktan ziyade doküman, bilgi paylaşımı yaptık :)
Umarım karavan konusunda istediğin sonuca ulaşırsın, robotun çevreci yapısı çok yakışacaktır :) hem su hem elektrik kullanımı konusunda gayet cimri.

Espresso macerama son verdiğim için aşağıda listelediğim ürünler satılıktır.

1zespresso JX-Pro 1250TL. bir hasarı bulunmamakta, silikon bant kullanıma bağlı gevşemeye başlamıştır. Kutusu, faturası mevcuttur.

Joe Frex tamper mat s, 15x20 mm boyut, 3mm kalınlıktadır. fiyatı 100 liradır.

Motta 8250 knockbox, kutusu yoktur. uygun şekilde kutulanarak gönderilecektir. fiyatı 275 liradır.

Pazarlık yapmayı beceremiyor, sevmiyorum. fiyatları uygun tuttuğumu düşünüyorum. elden alabilecek imkanı olanlar için istanbul anadolu yakasındayım.

linkte fotoğraflar mevcuttur.

Cafelat Robot Creamy White (barista versiyon), kutu içeriği tamdır, 3500 TL. Satıldı

1 adet filter screen 100TL Satıldı

2 adet piston seal 50TL adet Satıldı

Weightman tartı 150 TL. Satıldı

Yedek parçalar ve weightman tartı robot satılmadan satılmayacaktır.

Mitten, leveling tamper eklentisi , filtre ve tamper holder üçlüsü 50TL, wdt 50TL, shot aynası 50TL'dir. Satıldı.
üzücü olmuş sizin gibi bir espresso severi kaybetmek :( güvenilir satıcı :)

Robot özenli ve güzel paketlenmiş. Elime sıkıntısız bir şekilde geldi. Tekrar herşey için teşekkürler.

Geri