• Eylül
    Sevgili Ziyaretçi Ekim ayı gelmesi ile birlikte Kahve Kulübü kahve alım anketini sonuçlandırdık. Sizlerin oyları ile belirlenecn firmadan Ekim ayı toplu kahve alımı yapılacak.
    Ekim ayı Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı unutmayın.

10 Kazananlı Coffeerem Kahve Çekilişi

ertugrulk

Aktif Üye
İsim
Ertuğrul Koçlar
Daha fazla  
İsim
Ertuğrul Koçlar
Değirmen
Comandante c40 Nitro Blade, Baratza Encore
Ekipmanlar
Hario V60 02, French Press, Delter Press, Kalita Wave 185, Chemex 3 Cup, Konchero Isı Ayarlı Kettle
Gününüz güzel olsun.

Coffeerem’den seçmiş olduğumuz, içinde çok özel kahvelerin de bulunduğu 10 adet kahveyi, 10 kişiye hediye edeceğimiz bir çekiliş başlattık. Katılmak isteyenler için şöyle bırakıyorum.

Şansınız bol olsun.

ibrahim1940

Aktif Üye
İsim
ibrahim
Daha fazla  
İsim
ibrahim
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
V60, Aeropress, Arçelik Türk Kahve Makinesi
Maalesef yalan bir çekiliş oldu. Birinci çıkmama rağmen çekiliş şartlarında yazmayan bir bahaneyle (neymiş takip hsabı olduğunu düşünmüşler. burası çok öenmli düşünmüşler:D). Beyefendi çekiliş yapıyorsanız adilce ve dürüstçe yapın.

AltayOzger

İyi Bilinen Üye
Editör
İsim
Altay
Daha fazla  
İsim
Altay
Değirmen
Timemore Chestnut C1 - Severin KM3873
Ekipmanlar
V60-Aeropress-Kalita-Cafflano Kompresso
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Denizli
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Merkezefendi
Maalesef yalan bir çekiliş oldu. Birinci çıkmama rağmen çekiliş şartlarında yazmayan bir bahaneyle (neymiş takip hsabı olduğunu düşünmüşler. burası çok öenmli düşünmüşler:D). Beyefendi çekiliş yapıyorsanız adilce ve dürüstçe yapın.
Yakıştıramadım vah yazık Başkasını Ahlaksız ilan ederken kendi aynı duruma düşmek. :censored::unsure:

PortatifBarista

İyi Bilinen Üye
İsim
Burak
Daha fazla  
İsim
Burak
Espresso Makinesi
:(
Değirmen
Comandante C40 Nitro Blade Hand Grinder
Ekipmanlar
Konchero Gooseneck Kettle, Hario V60 Dripper, Hario İmmersion Dripper, Kaliteo Dripper, Kaan Hassas Tartı, Act Refraktometre
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara-Eskişehir
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Tepebaşı (Eskişehir)
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Emek Semti (Ankara)
Yakışmadı @ertugrulk hocam. Youtube videosunu izledim. Diskalifiye edilecek bir neden göremedim ben. Sebebi nedir açıklayabilir misiniz?

Ali Aytaç

İyi Bilinen Üye
İsim
Ali
Bana çıksın diye etiketledigim, kahveyle uzak yakın alakası olmayan, benim onu etiketledigimi görüp hesapları takibe alıp, altına da beni etiketlemesiyle kazanan arkadaşımı tebrik ediyorum😃

ibrahim1940

Aktif Üye
İsim
ibrahim
Daha fazla  
İsim
ibrahim
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
Bahanesi ve verdiği cevap şu: fakat aktif kullanıcı olup, gerçek bir kitleye hitap eden hesap sahiplerini de öncelikli kılmak durumundaydık.

Pinkcoffee

Yeni Üye
İsim
Ece
Daha fazla  
İsim
Ece
Çok çirkin bir tavır. Kazanmış olan kişiyi attığınız çekiliş postunda belirtmediginiz bir şartı yerine getirmedi diye diskalifiye edip üstüne "daha aktif hesabı olan ve kitleye hitap eden" takipcilerinize öncelik tanıyorsanız bunun adı "çekiliş" olmuyor. Daha gecen haftalarda etik ve ahlak dersi veriyordunuz başınıza gelen bir olay hakkında.

huspus

Aktif Üye
İsim
Hüseyin
Daha fazla  
İsim
Hüseyin
Espresso Makinesi
Breville 860
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
V60
Gerçek bir açıklama olamaz herlade, abartıyorsunuzdur, şaka yapıyorsunuzdur ya da sinirden böyle diyorsunuzdur değil mi? !!!

mrsandman

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche Zero
Ekipmanlar
Origami, Kasuya, Lunar, Black Mirror, Melodrip, Stagg EKG
Hak, hukuk, adalet herkese lazım kavramlardır. Birisi sizin hakkınızı yediğinde hakkınızı aradığınız gibi insanlara da hak ettiklerini vermeniz gerekir.

turkalpmd

Aktif Üye
İsim
İzzet
Daha fazla  
İsim
İzzet
Espresso Makinesi
Delonghi BCO 411.B
Değirmen
Comandante C40, Delonghi KG-49
Ekipmanlar
V60
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Etimesgut
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Çankaya
Gününüz güzel olsun.

Coffeerem’den seçmiş olduğumuz, içinde çok özel kahvelerin de bulunduğu 10 adet kahveyi, 10 kişiye hediye edeceğimiz bir çekiliş başlattık. Katılmak isteyenler için şöyle bırakıyorum.

Şansınız bol olsun.

Kahvelerin fotoğrafı nerede çekildi?

ibrahim1940

Aktif Üye
İsim
ibrahim
Daha fazla  
İsim
ibrahim
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
Hocam cevap bende duruyor. Bu bir kısmı. Paylaşım yapmıyorum ayıptıır etik değildir diye. 60 gr. kahve için yalan söylemem. ihtiyacım da yok. Ancak kendisi izin verirse cevabın tamamını paylaşabilirim.

huspus

Aktif Üye
İsim
Hüseyin
Daha fazla  
İsim
Hüseyin
Espresso Makinesi
Breville 860
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
V60
Aman hocam yalan soylüyorsunuz diye demedim zaten. İnanmak istemedim, ünlemlerin sebebi de ondandır... Durum böyle ise hiç olmamış, yakışmamış da :(

turkalpmd

Aktif Üye
İsim
İzzet
Daha fazla  
İsim
İzzet
Espresso Makinesi
Delonghi BCO 411.B
Değirmen
Comandante C40, Delonghi KG-49
Ekipmanlar
V60
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
Ankara
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
Etimesgut
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
Çankaya

ibrahim1940

Aktif Üye
İsim
ibrahim
Daha fazla  
İsim
ibrahim
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
Aman hocam yalan soylüyorsunuz diye demedim zaten. İnanmak istemedim, ünlemlerin sebebi de ondandır... Durum böyle ise hiç olmamış, yakışmamış da :(
hocam kusura bakmayın davranışı sinirlendirdi beni. Üstelik bu arkadaş geçen hafta kendisine yapılan etik dışı haksızlığı (ki haklıydı da) buradan dile getirdi. Nerden baksan tutarsızlık

Muad'dib

Üye
İsim
Ekin Ç.
Daha fazla  
İsim
Ekin Ç.
@hakanie Hakan bey ağanın eli tutulmaz. Nacizane ricam sizden hem asil hem de yedek talihliye kahvenin yollanması. Biliyorum ki İbrahim Bey kahve derdinde değil ama şu olay tatlıya bağlansa kimse bir şey kaybetmez. İnşallah iyi niyetli önerim yanlış anlaşılmaz :)

Son düzenleme:

ibrahim1940

Aktif Üye
İsim
ibrahim
Daha fazla  
İsim
ibrahim
Değirmen
Comandante
Ekipmanlar
Hocam sizin de dediğiniz gibi kahve derdinde değilim. Hakan bey'in de zaten olayla ilgisi yok. Lütfen o da kusura bakmasın. Burada mevzu arkadaşın tutarsızlılığı. Ortada olay da yok. Arkadaş haklı olarak geçen hafta kendisine yapılan etik dışı bir hareket üstünden dürüstlük ve ahlak dersi verdi herkesin gözü önünde. Tutarlı olsun ki samimiyetine inanalım.