• Mart Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mart ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Niji Coffee olarak seçildi. Bu konudan Mart ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Kanalına katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.
  • Telefon numaranızı paylaşmadan Kahve Kulübü duyurularından, güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız Bu Linke tıklayarak Kahve Kulübü Whatsapp Kanalını takip edebilirsiniz.

10 Kasım 2020 Kahve Kulübünün Birinci Yıl Dönümü

NoDRaC

Üye
Yönetici
Editör
İsim
Suat
Daha fazla  
İsim
Suat
Espresso Makinesi
Lelit Bianca
Değirmen
Niche, Comandante
Ekipmanlar
V60, Chemex, Kalita, Melodrip
Kahve Arkadaşlığı İstiyor musunuz?
Evet
Kahve Arkadaşlığı İl
istanbul
Kahve Arkadaşlığı İlçe 1
gaziosmanpaşa
Kahve Arkadaşlığı İlçe 2
taksim
Herkese Merhaba

Kahve Kulübü kurulalı tam bir yıl olmuş. Geçen bu süreçte birlikteliğin bir aile olmanın gücünü bir kez daha göstermiş olduk. Kulübün bu noktalara gelmesinde yola çıktığımız arkadaşlarımızla birlikte her geçen gün ailemize katılan siz üyelerin katkısı çok büyüktür. Sizler olmasa bu kulüp buralara gelemezdi. Tartışmalar bozuşmalar her ortamda olur önemli olan bunları uzatmamaktadır. Gelecek için sizlerin katkıları sizin kahve kulübünüz çok daha iyi noktalara geleceğine inanıyorum.

Kahve Kulübünün birinci yılı kutlu olsun!

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-11-10 at 09.35.51.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-10 at 09.35.51.jpeg
    111.4 KB · Görüntüleme: 219
Nice yıllara 👏👏👏👏

Ben de bu grupta olmaktan çok mutluyum ve kendimi de çok şanslı hissediyorum.
Sorduğumuz soruların basitliğine, anlamsızlığına bakmadan o an kim müsaitse hiç üşenmeden cevaplayan tüm dostlara teşekkürlerimi iletiyorum.
Ayrıca ve özellikle siz değerli kurucularımıza ve formdaki çok değerli özel insanlara da sevgiler ve saygılar yolluyorum.
İyi ki sizlerin arasındayım...

Kurumların ayakta kalmasını temin eden yegane olgu olan 'adalet', sizin gibi adil bir yönetici tarafından tesis edildiği sürece bu topluluk büyüyerek daha uzun yıllar hep birlikte öğrenmemize ve fırsatlar oluşturmamıza vesile olacaktır. Sizi (@NoDRaC) ve emeklerini esirgemeyen tüm arkadaşları tebrik ederim.

Nice Mutlu Yıllara Herkese. Umarım bir sonraki yıl dönümünde bir organizasyon yaparak topluca güzel bir yemek ve parti yaparız :D

Nice senelere arkadaşlar. 👏 👏 👏 👏 👏

Hepimize nice mutlu senelere 👏👏👏👏

Ameuus metal filtre toplu alımıyla kahve kulübünün ilk adımı atıldı desek yanlış olmaz sanırım.
Nice senelere arkadaşlar, emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

bu kadar aktif ve kaliteli bir grubun içinde işin başından beri olmaktan mutluluk duyuyorum (y):)

Kahve Kulübünün Nice Yıl Dönümüne. 3. 5. ve 10. Yıl dönümelerini'de Görme dileğiyle :)

İyi ki varsın Kahvekulübü...Emeği geçen bütün arkadaşlara da teşekkür ediyorum.

Herkese Merhaba

Kahve Kulübü kurulalı tam bir yıl olmuş. Geçen bu süreçte birlikteliğin bir aile olmanın gücünü bir kez daha göstermiş olduk. Kulübün bu noktalara gelmesinde yola çıktığımız arkadaşlarımızla birlikte her geçen gün ailemize katılan siz üyelerin katkısı çok büyüktür. Sizler olmasa bu kulüp buralara gelemezdi. Tartışmalar bozuşmalar her ortamda olur önemli olan bunları uzatmamaktadır. Gelecek için sizlerin katkıları sizin kahve kulübünüz çok daha iyi noktalara geleceğine inanıyorum.

Kahve Kulübünün birinci yılı kutlu olsun!
Suat Bey ve kurmayları. Tabanca gibi forum yapmışsınız valla. :)

nice yıllarımız olsun hep birlikte ve daha da büyüyerek 🤟 👏

Çok güzel bir oluşum ve harika insanlar. Neredeyse kimseyle yüzyüze tanışmamış da olsam kendimi buraya ait hissediyorum. Çok şey öğrendim ve öğrenemeye de devam ediyorum. Forumun daha nice yılları olsun ve kahve kültürü bu sayede çok daha fazla insana yayılsın.:)

Geri