• Mayıs Ayı Kahve Kulübü Toplu Alım Organizasyonu
    Sevgili Ziyaretçi Mayıs ayı Kahve Kulübü ortak alım firması sizlerin oyları ile Spada Coffee Roastery olarak seçildi. Bu konudan Mayıs ayı toplu alımı ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsin. Kahve Kulübü toplu alımı ve kulüp ile ilgili gelişmelerden, özel indirimlerden, yayınlardan hızlı bir şekilde haberdar olmak için buradan Whatsapp Grubuna katılmayı, Instagram ve Twitter adreslerinden bizi takip etmeyi unutmayın.

1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı

deniz

İyi Bilinen Üye
Konum
ankara
İsim
deniz
Daha fazla  
İsim
deniz
Espresso Makinesi
arçelik seffa mod
Değirmen
cunill tranquilo sd , lido 3
Ekipmanlar
soy c2g, brikka 2 cups, överst, v60, kalita
Dünyanın tüm emekçilerine selam olsun! Korona yüzünden bugünü meydanlarda kutlayamayan tüm emekçilerin 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı (ya da Dayanışma Günü) kutlu olsun!

 

Cihan

İyi Bilinen Üye
Daha fazla  
Espresso Makinesi
Gaggia RI9480/11 NEW CLASSIC PRO
Değirmen
Eureka Mignon Perfetto , Comandante C40 , Lelit Fred PL043
Ekipmanlar
Hario V60, Origami dripper, American press, Brewista smart filter, French press, Bialetti Brikka Mokapot, Syphon, Cold dripper, Soy cezve
1 Mayıs.jpg

Duygularıma tercüman olmuş bir çizim. Ve dahası " cehennem olmasa, zenginlik hırsızlık gibi görünürdü" diyen John Berger' e selam, sevgi.

Yaşasın kendi 1 Mayıs'larını yaratanlar, yaşasın kendi hayatlarının bağımsızlığını inşa edenler, kendi devrimlerini kişisel hayatlarında gerçekleştirme cesareti gösterenler, yaşasın emeğini sömürtmeyen ve hiçbir emeği sömürmeye yanaşmayanlar, yılışmayanlar, yaşasın bir orman gibi kardeşçesine yaşamayı bilenler..!
 
Üst